2021
2020
2019
2018
2017
2016

Meniu

Home Apie English

Tarptautinis eksperimentinio kino ir meno festivalis „Suspaustas Laikas“. Festivalis „Suspaustas Laikas“ savo kelionę Lietuvoje ir alternatyvų kino ir meno pažinimą pradėjo 2016 m. vasarą Nidoje. Kasmet festivalio programa apima netradicines kino ir meno formas, raiškos priemones: hibridinius filmus, nenaratyvinį kiną, technologinius ir procesinius eksperimentus mene. Ypatingas dėmesys teikiamas trumpametražio filmo formatui kaip savarankiškai meninei priemonei, suprantamai ne kaip ilgo metro santrumpa, o lygiavertis meno kūrinys, būdingas eksperimentiniam kinui. Festivalio metu vyksta kino filmų peržiūros, susitikimai su vietos ir tarptautiniais režisieriaus, kino dirbtuvės ir meniniai performansai.

Misija

Tarptautiniu festivaliu „Suspaustas Laikas“ siekiama sudaryti sąlygas meno ir kino mylėtojams plėsti žinias apie eksperimentinį kiną, meną, kino kalbos evoliuciją ir naujausias technologijas mene. Festivalis prisideda prie kino meno sklaidos Lietuvos regionuose ir jaunimo, vietos bendruomenės kultūrinės edukacijos.

Tikslai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc commodo pulvinar sem, et elementum mi facilisis eu. Proin sed gravida dui, in posuere est. Mauris in turpis at lacus pretium blandit. Integer fringilla ultrices eleifend. Integer ac sapien elit. Aliquam ac nisl a tellus hendrerit sodales. In aliquet dolor eu nisi gravida vehicula. Phasellus tincidunt ex at gravida pulvinar. Proin suscipit tempus erat in ultricies. Vestibulum commodo mi sapien, nec porttitor nisl porta a.

Kontaktai

Suspaustas laikas, VšĮ
arturas.liutostanskis@yahoo.com
+370 696 45809

Archyvas

Archyvas

2021 2020 2019 2018 2017 2016